• SZUFLADA 2022

• Przedstawiamy wstępny, orientacyjny harmonogram przebiegu dnia konkursowego. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że kolejny raz spotkamy się i poznamy nowe talenty! Harmonogram oraz godziny dla poszczególnych kategorii są orientacyjne. Prosimy przybyć do Centrum Kultury Wilanów na czas swojej kategorii.

• Przy scenie i w korytarzu przed salą przesłuchań wywieszona zostanie kolejność prezentacji.
            • Nauczyciele naszej Szkoły będą służyć pomocą Występującym.
            • Przypominamy, że wszelkie potrzebne podkłady/prezentacje Występujący/Prezentujący mają ze sobą w dniu konkursu na pendrive’ach.
            • Mamy nadzieję, że wszyscy zdążą do nas wrócić na ogłoszenie wyników. Optymistycznie planujemy je na godzinę 19.00
          • SZUFLADA 2022

• Uprzejmie informujemy, że na zgłoszenia do konkursu SZUFLADA 2022, które wpłynęły w regulaminowym terminie odpowiemy (potwierdzimy) do 4 kwietnia 2022r. /włącznie/. Pozdrawiamy i prosimy o cierpliwość!

• Betlejemskie Światło Pokoju

• Harcerze i harcerki z Hufca ZHP Uroczysko Konstancin z naszej szkoły we wtorek 14 grudnia 2021 przekażą Betlejemskie Światło Pokoju pod hasłem „Światło Nadziei” na ręce pani dyrektor Anieli Trefoń.

Harcerki i harcerze ZHP pragną podzielić się Światłem ze Wszystkimi. Niosą lampiony ze Światłem do parafii, szkół, szpitali, urzędów i domów, dzielą się radosną nowiną i krzewią największe uniwersalne wartości braterstwa i pokoju.

Motywem przewodnim w tym roku jest Nadzieja. Nadzieja, która między innymi dodaje sił, chroni przed rozpaczą i beznadziejnością, inspiruje do walki z własnymi ułomnościami i słabościami, jest źródłem motywacji w podejmowaniu nowych zadań.

Każdy kto chciałby pobrać Światło Nadziei i zabrać je do domu, będzie miał taką możliwość we wtorek po godzinie 12. Przed głównym wejściem naszej szkoły będą wystawione dwa lampiony, z których można pobrać Światło.

Trzeba tylko przynieść swój lampion lub słoiczek ze świecą i po skończonych lekcjach można odpalić płomień. Bardzo proszę o ostrożność, by Światło nie zagasło oraz zachowanie zasad bezpieczeństwa.

Żródło: https://swiatlo.zhp.pl/

• TERMINARZ KLASYFIKACJI

• KLASYFIKACJA ŚRÓDROCZNA - ROK SZKOLNY 2021/2022

TERMINARZ

• 22 grudnia - POWIADOMIENIE  uczniów i rodziców o przewidywanych ocenach niedostatecznych   tzw. ZAGROŻENIA  oraz przewidywanych nagannych ocenach  zachowania wraz z materiałem do zaliczenia (klasy 4-8)

• do 14 stycznia  - OCENY PRZEWIDYWANE

(nauczyciele klas 4-8 podają uczniom oraz zapisują w dzienniku lekcyjnym – Librus)

• 17 stycznia –  24 stycznia  -  CZAS  NA  POPRAWĘ

• 25 stycznia do godz. 14:00  -  złożenie statystyki klasyfikacyjnej – wszyscy wychowawcy (druk)

• 27 stycznia  godz. 16:30  - RADA KLASYFIKACYJNA I ZATWIERDZAJĄCA KLASYFIKACJĘ

UWAGA !

ZACHOWANIE UCZNIÓW OCENIA  WYCHOWAWCA  KLASY  PO  ZASIĘGNIĘCIU  OPINII:

1. rady pedagogicznej – szczególnie zespołu klasowego  (na piśmie – karty oceny z zachowania)
            2. uczniów danej klasy (dyskusja w klasie – potwierdzona odpowiednim zapisem w dzienniku)
            3. zainteresowanego ucznia

oraz wspomagając się systemem punktowym.

• GRATULACJE!!!

•  W  konkursie plastycznym "SOLARIS"  organizowanym przez Państwowe Ognisko Artystyczne "Nowolipki" pod patronatem Muzeum Sztuki Nowoczesnej wyróżnienia z udziałem w wystawie otrzymali Jakub Włodarczyk kl.Va, Hubert Potrzebski kl.VIIa.

Gratulujemy!

W VI konkursie wojewódzkim "Jesienne klimaty - w deszczu" organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Warszawie laureatką została Polina Warecha kl.IIa

Gratulujemy!

• Zebranie 25 listopada

• W związku z sytuacją epidemiczną i stale wzrastającą liczbą zachorowań, zaplanowane na 25 listopada2021 r., zebranie rodziców uczniów z klas 1-3 odbędzie się w formule indywidualnych spotkań w szkole. Wszyscy rodzice zainteresowani spotkaniami indywidualnymi - proszeni są o wiadomość (w dzienniku Librus) do nauczyciela, z którym chcą się spotkać w czwartek, a zwrotnie otrzymają godzinę spotkania, zależną od ilości zapisanych rodziców. Spotkania rozpoczną się o godzinie 17:00.