• Podziękowanie i prośba

• Szanowni Państwo,

Rada Rodziców, jako Wasza reprezentacja w działalności naszej szkoły, chciałaby bardzo podziękować za Wszystkie wpłaty na konto Rady Rodziców w ubiegłym roku szkolnym tj. 2022/2023.

Kwota zebrana na koncie pozwoliła zapewnić naszym dzieciom wiele atrakcji oraz zrealizować liczne potrzeby szkoły. A wszystko to w celu wprowadzania udogodnień i uatrakcyjnienia pobytu naszych dzieci w szkole.

Chcielibyśmy zaznaczyć, iż wszystkie wydatki Rady Rodziców konsultowane są z przedstawicielami rad klasowych podczas zebrań, kadrą pedagogiczną jak i niektóre rozpatrywane są na wniosek dzieci.

Staramy się być blisko życia szkoły i jej bieżących potrzeb.

W ubiegłym roku szkolnym Rada Rodziców:

1. dofinansowała nagrody w wielu konkursach, sfinansowała bal karnawałowy, dmuchańce festynowe, dofinansowała kawiarenkę „Maciejka”, czuwaliśmy nad sprawnym przebiegiem akcji: Szlachetna Paczka (wpłaty dedykowane), Pomoc Ukrainie (wpłaty dedykowane) jak również uczestniczyliśmy w zakupie materiałów szkolnych.
          2. W Waszym imieniu składaliśmy również życzenia i wręczaliśmy kwiaty z okazji dnia nauczyciela, świąt i zakończenia roku.

Dokładne rozpisanie wydatków Rady Rodziców znajdziecie Państwo w załączonym sprawozdaniu finansowym.

1. Zajmowaliśmy się również pomocą w rozwiązywaniu wielu problemów dotyczących organizacji szkoły. Dzięki naszym staraniom udało się zdobyć fundusze na remont nawierzchni boiska rekreacyjnego (wykonany w wakacje), przycięta została roślinność na skwerze „Pieniaka” przy szkole (prace zlecone przez dzielnicę związane z wycinką będą prowadzone każdej wiosny) a teren będzie systematycznie sprzątany.

W tym roku szkolnym także planujemy szereg działań:

1. Rozpoczęliśmy zakup nowych tarczy szkolnych i sukcesywnie wszyscy uczniowie otrzymają swoje tarcze. Potrzeba ta pojawiła się po zmianie dotyczącej przekształcenia naszej placówki z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 3 na Szkołę Podstawową. Matryca do tarcz została już zaprojektowana i kupiona a nowe tarcze dostali na razie uczniowie klas 1 podczas ślubowania.
          2. Chcemy dofinansować zakup ławek na górnym korytarzu szkolnym.
          3. Prowadzimy także starania o powiększenie parkingu przy szkole jak i poprawy infrastruktury boisk zewnętrznych (zadaszenie, krzesełka itp. )

Dziękując Wam bardzo za wszystkie zeszłoroczne wpłaty, chcielibyśmy poprosić o wpłaty również w tym roku szkolnym. Każda kwota, nawet najmniejsza powielona wielokrotnie daje pokaźną kwotę dzięki której możemy realizować i wspierać potrzeby uczniów.

Drodzy Rodzice!

Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i uwagi, piszcie proszę na maila RR lub przekazujcie je przewodniczącym klas. Razem zdziałamy wiele!

Pozdrawiamy serdecznie Wszystkich :))

• Rada Rodziców

yes

NUMER KONTA RADY RODZICÓW

yes

SKŁADKA NA 2023/2024

Dobrowolna składka wynosi 30 zł miesięcznie od rodziny (niezależnie od ilości dzieci)

WYGODNY KONTAKT:

Piszcie do nas na adres: radarodzicow@zsp3wilanow.pl

NASI PRZEDSTAWICIELE w roku szkolnym 2023/2024:

W skład RADY RODZICÓW wchodzą przedstawiciele wybrani przez zebrania rodziców w klasach i grupie oddziału przedszkolnego.

PREZYDIUM RADY RODZICÓW SP104:

1. Magdalena Bielińska  - przewodnicząca

2. Aleksandra Chabiera  - zastępca