• SZUFLADA 2023

• „…OTWÓRZ SZUFLADĘ UWOLNIJ TALENT,

OTWÓRZ SZEROKO NIECH W ŚWIAT POFRUNIE,

ŚWIATU POTRZEBA DOBRA I PIĘKNA

PRZECIEŻ TO NAWET DZIECKO ROZUMIE…”

Serdecznie zapraszamy na dziewiątą edycję Wilanowskiego Konkursu Młodych Talentów "Szuflada" 2023 im. Anieli Trefoń.

Z ogromną przyjemnością przyglądamy się wspaniałym, utalentowanym dzieciom i młodzieży z Wilanowa. Zapraszamy muzykujących, roztańczonych, rozśpiewanych, młodych aktorów, młodych recytatorów, młodocianych reżyserów, malarzy, rysowników, sportowców, pasjonatów, kolekcjonerów, rekordzistów i wszystkich, którzy próbkę swojej pasji i talentu pokażą szerszej publiczności na scenie. Wiemy, że przez cały rok trenujecie, szlifujecie swoje umiejętności. Pora pokazać światu Wasze pasje i uzdolnienia!

Centrum Kultury Wilanów jak zwykle zaprasza Szufladkowiczów do siebie i dba o profesjonalną oprawę występów.

REGULAMIN, KARTA zgłoszenia, zgody poniżej:

Regulamin_IX_Wilanowskiego_Konkursu_Mlodych_Talentow_Szuflada_2023_im._Anieli_Trefon.pdf

karta_zgloszenia_i_zalaczniki_Szuflada_2023.pdf

Zachęcamy do udziału dzieci ze wszystkich SZKÓŁ PODSTAWOWYCH i PRZEDSZKOLI

z terenu dzielnicy Wilanów. Mile widziani są również przyjaciele Szufladki z sąsiadujących placówek.

KONKURS ODBĘDZIE SIĘ NA ŻYWO 31 MARCA 2023 R. W CENTRUM KULTURY WILANÓW (WARSZAWA,UL. KOLEGIACKA 3).

NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY DO 24 MARCA 2023 R!

CZEKA SKRZYNKA POCZTOWA: SZUFLADA@ZSP3WILANOW.PL