• Jadłospis-szkoła

PONIEDZIAŁEK   15.04.2024 r.

OBIAD: Zupa gulaszowa (9), leniwe (1,3), brzoskwinie, kompot, wieloowocowy.

PODWIECZOREK:  paluch (1, 3)

WTOREK   16.04.2024 r.

OBIAD: Zupa ryżanka z pomidorami (9), ziemniaki, kotlet schabowy (1,3), mizeria (7), kompot malinowy.

PODWIECZOREK: chrupki bananowe

ŚRODA   17.04.2024 r.

OBIAD: Zupa szczawiowa z jajkiem (9,3), zapiekanka makaronowa z kurczakiem i warzywami (1,3, 7), sałata lodowa, sos winegret, kompot porzeczkowy.

PODWIECZOREK: gruszka

CZWARTEK   18.04.2024 r.

OBIAD:  Zupa jarzynowa na maśle (7, 9) gulasz wołowy, kluski śląskie (1,3), surówka z marchewki i pora, napój miodowo cytrynowy z miętą i imbirem.

PODWIECZOREK: baton zbożowy (1)

PIĄTEK   19.04.2024 r.

OBIAD:  Rosół drobiowo-wołowy (9), makaron (1, 3), ziemniaki, sznycel roślinny (1, 3, 9), surówka z kiszonej kapusty, kompot truskawkowy.

PODWIECZOREK: jogurt owocowy (7)

* - wyrób własny

Alergeny:  1- zboża zawierające gluten, 3-jaja, 4- ryby, 5-orzeszki ziemne,7- mleko i jego przetwory,8-orzechy, 9- seler