• Przekaż 1,5 % podatku na działalność swojej szkoły

• Apel do środowiska szkolnego w sprawie włączenia się w realizację programu :

Przekaż 1,5 % podatku na działalność swojej szkoły.

Szanowni Państwo:

Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 104 w Warszawie, dążąc do pozyskania dodatkowych funduszy na działalność statutową szkoły, Rada Rodziców przystąpiła  do programu:

Przekaż 1,5% podatku na działalność swojej szkoły.

Program umożliwia gromadzenie przez Radę Rodziców - za pośrednictwem Fundacji AVE, organizacji pożytku publicznego nr KRS 0000229157 - środków pochodzących z 1,5% Państwa podatku dochodowego. Polecając tę formę poprawy warunków nauczania naszych dzieci, prosimy o zainteresowanie nią swoich przyjaciół i znajomych wskazując, że tą drogą mogą włączyć się w budowanie oświaty na miarę swoich oczekiwań i wyzwań XXI wieku.

Celem uczestnictwa w wymienionym programie każdy z darczyńców powinien wpisać w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego za rok 2023 (PIT 28 poz 253, PIT 36 poz.522, PIT 36L poz,174, PIT37 poz.149, PIT 38 poz 66, PIT 39 poz.50)

Wypełniając zeznanie podatkowe wpisz:

Fundacja AVE:

Cel szczegółowy:

SP nr 104 w Warszawie

Na podstawie tak oznakowanych wpłat Fundacja dokona ich zewidencjonowania i w  miesiącu październiku przekaże zgromadzoną kwotę na konto Rady Rodziców. Warunkiem przekazania środków finansowych będzie wskazanie  przez Radę Rodziców celu ich wykorzystania zgodnie z ustawą Prawo Oświatowe.  Oczywiście wspólnie podejmiemy decyzję na co przeznaczymy te środki po konsultacji z Dyrekcją szkoły i  przede wszystkim Samorządem Uczniowskim. ( bo to ich potrzeby będą brane najbardziej pod uwagę).

• Drogi Rodzicu Ósmoklasisty!

• W imieniu Pani Dyrektor Poradni Ewy Wojnickiej zapraszamy na spotkanie wsparciowe do Pradni Psychologiczno -Pedagogicznej nr 24 przy ul. Rzeczypospolitej 14.

• Aktywny Wilanów

• Treningi koszykówki będą się odbywały w każdą sobotę o godz. 11:30 w Szkole Podstawowej nr 358 przy ul. Ledóchowskiej 10, treningi przeznaczone są dla całej rodziny i nie ma ograniczeń wiekowych;
            • koncert zespołu FEEL odbędzie się 10 lutego o godz. 18:00 w Centrum Sportu Wilanów ul. Wiertnicza 26a. Wstęp jest bezpłatny, wejściówki będą do odbioru w dniach 5-9 lutego:
            • w Urzędzie Dzielnica Wilanów ul. Klimczaka 2, w godz. 9:00-16:00
            • w Centrum Kultury Wilanów ul. Kolegiacka 3, w godz. 9:00-18:00