• SZUFLADA 2022

• Zapraszamy do podglądu kolejności prezentacji w dniu konkursu Szuflada 2022. Zastrzegamy sobie prawo do zmian. Kolejność jest orientacyjna. Mamy nadzieję, że pomoże zaplanowac Wam najbliższy piątek. Do zobaczenia!

zarys_kolejnosci.pdf

• SZUFLADA 2022

• Przedstawiamy wstępny, orientacyjny harmonogram przebiegu dnia konkursowego. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że kolejny raz spotkamy się i poznamy nowe talenty! Harmonogram oraz godziny dla poszczególnych kategorii są orientacyjne. Prosimy przybyć do Centrum Kultury Wilanów na czas swojej kategorii.

• Przy scenie i w korytarzu przed salą przesłuchań wywieszona zostanie kolejność prezentacji.
            • Nauczyciele naszej Szkoły będą służyć pomocą Występującym.
            • Przypominamy, że wszelkie potrzebne podkłady/prezentacje Występujący/Prezentujący mają ze sobą w dniu konkursu na pendrive’ach.
            • Mamy nadzieję, że wszyscy zdążą do nas wrócić na ogłoszenie wyników. Optymistycznie planujemy je na godzinę 19.00
          • SZUFLADA 2022

• Uprzejmie informujemy, że na zgłoszenia do konkursu SZUFLADA 2022, które wpłynęły w regulaminowym terminie odpowiemy (potwierdzimy) do 4 kwietnia 2022r. /włącznie/. Pozdrawiamy i prosimy o cierpliwość!