• O mnie

• Od 12 lat towarzyszę dzieciom w ich przedszkolnej i szkolnej przygodzie w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3
          w Warszawie. Swój zawodowy czas dzielę między naszą Szkołę i Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną. Jestem  terapeutką pracującą metodą Integracji Sensorycznej oraz entuzjastką działań z zakresu Integracji Bilateralnej. Prowadzę terapię uwagi słuchowej metodą prof. Tomatisa. Stawiam pierwsze kroki jako terapeuta EEG Biofeedback.

Wspieram, promuję wszelkie dziecięce pasje i talenty. Zapraszam dzieci i młodzież do udziału w naszym Wilanowskim Konkursie Młodych Talentów im. Anieli Trefoń "Szuflada". Zapraszam do kontaktu.