• O mnie

• Szanowni Państwo,

nazywam się Aleksandra Krajewska. Jestem magistrem lingwistyki stosowanej w zakresie języka niemieckiego i rosyjskiego Instytutu Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. W 2016 roku zaczęłam pracę w szkole i pokochałam zawód nauczyciela. Każdy rok mojej pracy pozwala mi odkrywać „nowe nauczycielskie horyzonty” oraz doskonalić swoje umiejętności dydaktyczne i pedagogiczne. W tym roku będę poszerzać swoje kompetencje, studiując psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

W swojej pracy uwielbiam stosować m.in. gry, narzędzia TIK, piosenki, filmy oraz materiały autentyczne, ponieważ radość, jaką sprawia dzieciom nauka przez zabawę, mocno mnie motywuje.

W naszej szkole uczę języka niemieckiego, w roku szkolnym 2023/2024 jestem wychowawcą klasy 7b oraz pełnię funkcję opiekuna Dużego Samorządu Szkolnego oraz jestem koordynatorem wymiany międzynarodowej ze szkołą w Hamburgu.

Zapraszam do kontaktu i współpracy. :)

Aleksandra Krajewska

• Sala