• O mnie

• Nazywam się Agnieszka Strzyżewska. Jestem nauczycielem dyplomowanym.  W roku szkolnym 2023/ 2024 uczę  przyrody w klasach IV, a, b, biologii w klasach V a, b , VI a, b  VII a, b   VIII a , wychowania do życia w rodzinie w klasach IV - VIII. Jestem  wychowawcą klasy V a.

Możliwość konsultacji dla uczniów i rodziców - poniedziałek godz. 8:45 - 9:45.

Od roku 2004 jestem związana z oświatą. Od roku 2017 pracuję w ZSP nr 3 w Powsinie.

Moje zainteresowania to książki przygodowe i historyczne oraz wycieczki krajoznawcze.

W pracy najbardziej motywuje mnie satysfakcja uczniów ze zdobywanej wiedzy i nabywanych umiejętności oraz dobre kontakty z rodzicami.

• Sala