• Witam na mojej stronie!

• Michał Szydłowski nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca klasy VIIIa, pedagog specjalny.

Od 2014 jestem pracownikiem ZSP 3 w Powsinie,  Jestem  nauczycielem wychowania fizycznego oraz pedagogiem specjalnym.

Moje zainteresowania to podróże i oczywiście sport, którym próbuję zarazić każdego ucznia, bo jak wiadomo "SPORT TO ZDROWIE". Od dzieciństwa pasjonowałem się piłką nożną, zdecydowanie jest to mój ulubiony sport. Jestem również miłośnikiem kabaretów, uwielbiam się śmiać, żartować. Chciałbym, aby ludzie  częściej uśmiechali się do siebie. Moi uczniowie zawsze mogą na mnie liczyć. Każdego chętnie wysłucham i pomogę jeśli tylko będę mógł.

• Sala