• O mnie

Dzień dobry,

nazywam się Monika Jung i jestem absolwentką Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku.

• Ukończyłam także:
          • studia podyplomowe z zakresu Oligofrenopedagogiki i Wczesnej Interwencji Pedagogiczno - Logopedycznej w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Warszawie;
          • studia podyplomowe z Logopedii w Pedagogium - w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Warszawie;
          • posiadam wiedzę i umiejętności do prowadzenia zajęć z korekcji wad postawy;
          • posiadam kwalifikacje do prowadzenia TUS;
          • jestem trenerem rekomendowanego programu profilaktyki uniwersalnej "Spójrz inaczej" dla klas 1 - 8.

Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w różnego rodzaju szkoleniach, kursach i konferencjach.

W zawodzie nauczyciela pracuję od 2002 roku.

Ze szkołą na Przyczółkowej związana jestem od września 2014.

W roku szkolnym 2023/2024  będę prowadziła zajęcia logopedyczne oraz współorganizowała proces kształcenia w klasach trzecich.

Jako certyfikowany trener rekomendowanego programu profilaktyczno - wychowawczego "Spójrz inaczej" prowadzę cykliczne - raz w tygodniu - zajęcia z uczniami kl. 3 w ramach profilaktyki uniwersalnej.

Angażuję się w pracę na rzecz innych organizując liczne akcje, wyjątkowe dni szkolne i uroczystości.

Jako logopeda szkolny:

1. prowadzę przesiewowe badania logopedyczne;
          2. kwalifikuję uczniów na terapię
          3. usprawniam aparat artylulacyjny na zajęciach.

Jako pedagog wspierający:

1. Wspieram nauczycieli i uczniów podczas procesu edukacyjnego.

2. Otaczam opieką uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi zgodnie z zaleceniami Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

3. Służę wsparciem tu i teraz:)

4. Jestem do dyspozycji uczniów/rodziców podczas konsultacji  w czwartki o 15.50 po uprzednim umówieniu się przez dziennik elektroniczny Librus .

Wszystkim uczniom i rodzicom życzę wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do współpracy:)

Monika Jung