„…Otwórz SZUFLADĘ uwolnij talent,

otwórz szeroko niech w świat pofrunie,

światu potrzeba dobra i piękna

przecież to nawet dziecko rozumie…”

Serdecznie zapraszamy na dziesiątą już (!) edycję Wilanowskiego Konkursu Młodych Talentów "Szuflada" 2024 im. Anieli Trefoń.

Z ogromną przyjemnością przyglądamy się wspaniałym, utalentowanym dzieciom i młodzieży z Wilanowa. Zapraszamy muzykujących, roztańczonych, rozśpiewanych, młodych aktorów, młodych recytatorów, młodocianych reżyserów, malarzy, rysowników, sportowców, pasjonatów, kolekcjonerów, rekordzistów i wszystkich, którzy próbkę swojej pasji i talentu pokażą szerszej publiczności na scenie. Wiemy, że przez cały rok trenujecie, szlifujecie swoje umiejętności. Pora pokazać światu Wasze pasje i uzdolnienia!

Centrum Kultury Wilanów jak zwykle zaprasza Szufladkowiczów do siebie i dba o profesjonalną oprawę występów.

REGULAMIN, KARTA zgłoszenia, zgody poniżej:

Regulamin_X_Wilanowskiego_Konkursu_Mlodych_Talentow_Szuflada_2024.pdf

Karta_zgloszenia_Zgody_Szuflada_2024.pdf

Zachęcamy do udziału dzieci ze wszystkich SZKÓŁ PODSTAWOWYCH i PRZEDSZKOLI

z terenu dzielnicy Wilanów.

Konkurs odbędzie się na żywo 19 kwietnia 2024 r. w Centrum Kultury Wilanów (Warszawa,
          ul. Kolegiacka 3).

Na zgłoszenia czekamy od 4 do 31 marca 2024 r!

Czeka skrzynka pocztowa szuflada.sp104@eduwarszawa.pl